skip to Main Content

Eventi AS
Luramyrveien 25A
4313 SANDNES
Kontor: 51 80 29 70
Epost:
post@eventi.no
Org.nr: NO 917 910 146 MVA

Eventi AS – LAGER
Somaveien 160
4312 SANDNES

Faktura
eventi@ebilag.com
* PDF eller helst EHF.

karl
Karl Petter Sandvik
Daglig leder
M: 97 53 98 54
E: sandvik@eventi.no


Jørund Strånd Soma
Økonomi
M: 936 43 000
E: soma@eventi.no


Cathrine Wixøe
Personellansvarlig
M: 959 42 745
E: wixoe@eventi.no


Erlend Mangersnes
Produksjonsleder
M: 481 03 971
E: mangersnes@eventi.no


Espen Gunvaldsen
Produksjon
M: 479 34 488
E: espen@eventi.no

Kristoffer Iglebæk
Prosjektleder
Kristiansand
M: 404 27 095
E: kristoffer@eventi.no

 


Preben Nordhus
Teknisk
M: 404 78 251
E: pnordhus@eventi.no


Roger Nevland
Rigg
M: 406 49 104


Truls Skjæveland
Prosjektleder
M: 906 21 316

E: truls@eventi.no

Kontaktskjema

Navn :*

E-post : *

Telefon :*

Din Melding :


Ved å trykke på send bekrefter du å sende inn melding. Du får epost kopi av innsendt skjema.

KONTOR

LAGER

Back To Top