Skip to content
Vi har flyttet til nye lokaler - Arabergvegen 3 – 4050 Sola.

Eventi AS – Kontor og Lager
Arabergveien 3
4050 SOLA
Kontor: 51 80 29 70
Epost:
post@eventi.no
Org.nr: NO 917 910 146 MVA

Menneskene Våre:

Karl Petter Sandvik
Daglig leder
M: 975 39 854
sandvik@eventi.no

Jørund Strånd Soma
Økonomi
M: 936 43 000
soma@eventi.no

Erlend Mangersnes
Lager og Scene
M: 481 03 971
mangersnes@eventi.no

Preben Nordhus
Lager og Logistikk
M: 404 78 251
pnordhus@eventi.no

Cathrine Wixøe
Scene og Lys
M: 959 42 745
wixoe@eventi.no

Truls Skjæveland
Lyd og Konferanse AV
M: 906 21 316
truls@eventi.no

Ragnhild Helmersen
Av og Lyd
M: 922 69 853
ragnhild@eventi.no

Roger Aakvik
Scene og Rigg
M: 918 14 165
aakvik@eventi.no

Ole Nessa Ljosdal
Av, Lyd og Scene
M: 928 89 362‬
ljosdal@eventi.no

Daniel Underhaug
Lys og Rigg
M: ‭980 51 894‬
daniel@eventi.no

Sebastián Piedrahita
Lyd og Rigg
M: ‭916 21 098‬
sebastian@eventi.no

Jack McAuley
Lyd og Rigg
M: 944 43 511‬
jack@eventi.no

Rukudzo Kanyemba
Lyd og Rigg
M: 912 45 138
ru@eventi.no

Øyvind Midtbø
Lager, Scene og Rigg
M: ‭
@eventi.no


Personalkoordinator
M: ‭‬
@eventi.no

    Kontakt oss

    Navn / Firma:*

    E-post:*

    Telefon:*

    Melding:*

    Jeg ønsker å sende melding. Du får epost kopi av innsendt skjema.

    KONTOR

    Back To Top